Říjnový magazín Barvínku je tady!

Říjnový magazín Barvínku je tady!

Pořad v souvislostech


Říjnový magazín
Budeme vysílat

Magazín Barvínku
Sluchátko v Barvínku
Sluchátko v Barvínku
Vysílali jsme


Magazín Barvínku

Vzhůru do oblak!
Jukebox Barvínku
Audioarchiv
3. října 2021 Barvínek Autor: Veronika Fráňová

A co nás v něm čeká? Přineseme vám rozhovor s Inuš a Martinou, výherkyněmi Letní povídkové soutěže Barvínku z roku 2020, které měly možnost se na jeden den stát rozhlasačkami. Nakoukneme také pod pokličku časopisu Duha a nakonec se můžete těšit na rozhovor s třemi váženými hosty – čeká nás doslova státnická návštěva! Barvínek poslouchejte v úterý 5. 10. od 16 hodin.

Mladé talentované spisovatelky a dvě ze tří výherkyní, Inuš a Martina, nás navštívily v rámci výhry v letní soutěži 2020 Napiš povídku - staň se rozhlasákem! na konci srpna v brněnské redakci Radia Proglas a na vlastní kůži zažily, co všechno obnáší práce v rádiu. A co víc, své autorské povídky měly možnost načíst přímo v jednom z našich studií. Rozhovor s nimi o tom, jaké to je stát se na den rozhlasákem, a ukázky z jejich povídek uslyšíte v říjnovém magazínu Barvínku.

Pokud rádi čtete a dozvídáte se hravou formou nové informace, tak se můžete těšit na rozhovor s Evou Muroňovou, redaktorkou časopisu Duha, který nabízí přesně takové příjemné čtení s nejrůznými úkoly a ilustracemi.

A nakonec se vydáme společně s Gabčou do Prahy do kavárny Slavia, abychom se zde potkali se třemi osobnostmi, které hrály důležitou roli při vzniku samostatného Československa v roce 1918, jehož založení si připomeneme 28. října.

rozhovor_Proglasaci_Proglas_2021

Říjnový magazín Barvínku naladíte v úterý 5. 10. od 16 hodin, v repríze v sobotu 9. října v 11 hodin a k poslechu ho naleznete kdykoli v našem audioarchivu.