Soutěžní díl Hrdina Barvínku III.

Soutěžní díl Hrdina Barvínku III.

Pořad v souvislostech


Hymna a chorál Svatý Václave
Budeme vysílat

Hymna a chorál Svatý Václave
Hymna a chorál Svatý Václave
Hymna a chorál Svatý Václave
Vysílali jsme

Hymna a chorál Svatý Václave
Hymna a chorál Svatý Václave
Hymna a chorál Svatý Václave
Audioarchiv
28. dubna 2019 Barvínek Autor: Alžběta Havlová

V úterý 30. dubna nás opět čeká soutěžení v Hrdinovi Barvínku. Podívej se na podrobnější pravidla a zapoj se i Ty. Vyhrát můžeš spoustu krásných cen!

V úterý 30. dubna v 16 hodin volej do živého vysílání (543 217 242), vyber si kategorii, ve které chceš soutěžit, získej body, a jsi o krok blíž k tomu stát se Hrdinou Barvínku!

Máš problém se dovolat do vysílání? Nezoufej, bude pro vás připravena také SMS otázka.

Můžeš odpovídat na dvě otázky, každou z jiné kategorie. Jsou tři druhy obtížnosti (za lehkou otázku získáš bod, středně těžkou dva a nejtěžší tři body). Pokud první odpovíš špatně, hádat v tomto kole již nesmíš.

Dva z vás budou moci předat telefon svým sourozencům nebo kamarádovi.

Pro tři výherce je připraven speciální kurz přežití s polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem, další ceny jsou například poukázky do sportovních obchodů Decathlon, zálesácká výbava od skauta Junáka, knížky či vstupenky do kina.

Hrdina Barvínku by měl pomáhat bližním. Celý duben jsme se proto soustředili na tuto vlastnost.

Čekej úkol, který prověří, jestli umíš pomáhat, zábavné otázky, uhodni osobnost, která myslí na ostatní, a nebo zvuk.

A jaké ty kategorie tedy jsou?

1. kategorie - POZNEJ ZVUK

V této kategorii je Tvým úkolem uhádnout zvuk, který Ti pustíme. Zvuk, který souvisí s pomáháním, je těžké uhodnout, proto čekej všelijaké zvuky!

2. kategorie - HÁDEJ, KDO JSEM

Zde uslyšíš povídání známé osobnosti, která  myslela (a nebo myslí) na ostatní. Postava ti o sobě řekneš pár informací a Ty musíš uhádnout, kdo to mluvil. A pozor - může se jednat jak o reálnou osobu, tak o smyšlenou postavu z knihy nebo filmu!

3. kategorie - VĚDOMOSTNÍ

Zde je to jednoduché - vyber si, jestli chceš otázku z tématu SPORT, LITERATURA, FILMY nebo HUDBA, odpověz a máš to v kapse! (A nezapomeň - jsou tři druhy obtížnosti otázek!).

4. kategorie - ÚKOL: UMÍŠ POMOCT BLIŽNÍMU?

Tahle speciální kategorie je pro všechny hrdiny jako stvořená - navíc za správné splnění dostaneš body rovnou čtyři! Je to tedy takový žolík - úkol máme jenom jeden, takže jak se říká - kdo dřív přijde, ten dřív mele :-)