Pavel Šupol, Signaly.cz nebo Taizé ve Šmrncu

Pavel Šupol, Signaly.cz nebo Taizé ve Šmrncu
12. března 2014 Šmrnc Autor: Luděk Strašák

Šmrnc vám ve středu (kdy jindy, že) 12. března nabídne od 22 hodin rozhovory s novým koordinátorem komunitního webu Signaly.cz, podívá se na přípravy Evropského setkání Taizé v Praze, a také přinese první ze série zamyšlení Pavla Šupola. 

Václav Vacek dlouhá léta pracoval na Sekci pro mládež ČBK. Letos v únoru se vrátil do stejné firmy, aby začal fungovat jako koordinátor webového společenství Signaly.cz. Budeme si povídat o jeho výchozí pozici a o tom, co by mohly Signály nabídnout do budoucnosti.

Se dvěma dobrovolnicemi z Taizé, které prožíly v ČR několik dnů a chystaly Evropské setkání mládeže, rozmlouvala Mariana. Podařilo se jí taky odchytit hlavní zodpovědnou osobu za toto setkání, bratra Wojtka.

 

Dnes a ještě v dalších dvou pořadech nabídneme zamyšlení Pavla Šupola, toho času faráře ve Slováckém Vracově. Pavel je známý ze svých přednášek o soudobé křesťanské hudbě i o ostatních zajímavostech z křesťanského světa. Dnes nám představí Nicka Vujičiče, evangelistu a motivačního řečníka, kterého Bůh stvořil bez rukou a bez nohou. Zjistíme, jak svůj handicap překonal a jak jej využévá pro obohacení ostatních.

Zhruba za dva měsíce plánujeme živé vysílání s Pavlem Šupolem. Máte-li zájem, můžete mu už teď klást svoje otázky.