Barvínek

Barvínek - logoAhoj, holky a kluci!

Pokud je vám něco mezi 7 a 99 lety a zajímáte se o dění kolem sebe, pak právě pro vás je připraven Barvínek. Naladíte jej každé úterý v 17.10 a jeho reprízu v sobotu v jedenáct hodin dopoledne. Co uslyšíte? Rozhovory, písničky, tipy na výlety, filmy a knížky, všechno možné i nemožné!

Každé poslední úterý v měsíci v Barvínku naladíte JUKEBOX.

Na slyšenou se těší Štěpánka Minárová.

Nalaďte se na Jukebox Barvínku!

Nalaďte se na Jukebox Barvínku!

31. ledna 2023, 13:53

Chcete si vybrat, co budeme hrát? Každé poslení úterý v měsíci je tu Jukebox Barvínku pro všechny holky a kluky! Zavolejte nám do živého vysílání, splňte jednoduchý úkol a písnička je vaše. Kromě toho budete zařazeni do slosování o pěknou cenu.

Jak vycvičit vodicího psa?

Jak vycvičit vodicího psa?

24. ledna 2023, 14:00

Podat klíče, najít semafor pro chodce nebo volné místo v autobusu, to vše dokážou vodicí psi! A o nich ví spoustu věcí zakladatel Školy pro výcvik vodicích psů a spolku Vodicí pes Milan Dvořák, který s Gerrym, vodicím psem ve výcviku, přijal naše pozvání do Barvínku.

Vítá vás novoroční Magazín Barvínku!

Vítá vás novoroční Magazín Barvínku!

6. ledna 2023, 17:28

Přivítejte s námi nový rok ve společnosti Magazínu Barvínku! Zaposlouchejte se do dalšího pokračování seriálu o klimatické výzvě a nahlédněte s námi do zákulisí Radia Proglas! K poslechu zveme v sobotu 7. ledna od 11 hodin nebo kdykoliv v audioarchivu.

Přijměte pozvání na oslavu – loutky mají 70!

Přijměte pozvání na oslavu – loutky mají 70!

29. prosince 2022, 15:23

Kašpárek, ježibaba, král, princezna, vodník a mnoho další loutek mají něco společného. Alespoň ty, které jsou součástí loutkohereckého souboru při Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí. A právě ony letos oslavily 70. narozeniny. Vydejte se společně s Barvínkem se Štěpánkou a Ivou do světa loutek!

Čeká vás vánoční Jukebox Barvínku!

Čeká vás vánoční Jukebox Barvínku!

20. prosince 2022, 13:26

Speciální JUKEBOX Barvínku bude patřit nejen písničkám dle vašeho přání ale také pohádkám! Nalaďte se s námi na vánoční notu v úterý 20. prosince.

Mikulášský Barvínek

Mikulášský Barvínek

6. prosince 2022, 16:30

Poslední Magazín Barvínku tohoto roku se o slovo hlásí v den svátku svatého Mikuláše. Nalaďte se s ními na předvánoční notu v úterý 6. prosince od 17:10.

Nastraž uši – hlásí se Jukebox Barvínku!

Nastraž uši – hlásí se Jukebox Barvínku!

29. listopadu 2022, 13:50

Písničky, hudební hádanky a soutěže o ceny – to vše je Jukebox Barvínku.  Listopadová písničková přání plníme v úterý 29. 11. od 17.10

Sluchátko v Barvínku – listopad 2022

Sluchátko v Barvínku – listopad 2022

9. listopadu 2022, 23:46

Novinka! Druhé úterý v měsíci patří v Barvínku magazínu, který pro děti připravují a vysílají děti z olomouckého rozhlasového kroužku Sluchátko. Moderování se ujaly Hermína a Sisi, ale příspěvky připravovala celá dětská redakce. A na co se můžete těšit?

Dobrodružná výprava s Barvínkem!

Dobrodružná výprava s Barvínkem!

1. listopadu 2022, 16:20
V listopadovém Magazínu Barvínku nás čeká výprava na skutečnou sopku! Přidáme další pokračování seriálu o klimatické výzvě, tentokrát bude řeč o tzv. uhlíkové stopě. A seznámíme vás také s tím, co nás v listopadu s Barvínkem všechno čeká.
Nech si zahrát a vyhraj v JUKEBOXU Barvínku!

Nech si zahrát a vyhraj v JUKEBOXU Barvínku!

25. října 2022, 11:57

Písničky na přání, hudební hádanky a soutěže o ceny – to je JUKEBOX Barvínku. Nenechte si jej ujít v úterý 25. října od 17.10.