Barvínek

Barvínek - logoAhoj, holky a kluci!

Pokud je vám něco mezi 7 a 99 lety a zajímáte se o dění kolem sebe, pak právě pro vás je připraven Barvínek. Naladíte jej každé úterý v 17.10 a jeho reprízu v sobotu v jedenáct hodin dopoledne. Co uslyšíte? Rozhovory, písničky, tipy na výlety, filmy a knížky, všechno možné i nemožné!

Každé poslední úterý v měsíci v Barvínku naladíte JUKEBOX.

Na slyšenou se těší Štěpánka Minárová.

V JUKEBOXU Barvínku hrajeme o AZ Kvíz junior na cesty!

V JUKEBOXU Barvínku hrajeme o AZ Kvíz junior na cesty!

28. února 2023, 14:30

Pokud se chceš přidat a zařadit se do soutěže o tuto společenskou hru, poslouchej Jukebox Barvínku v úterý 28. února od 17.10!

Ekologický Barvínek

Ekologický Barvínek

21. února 2023, 20:30

S Barvínkem se vypravíme na Jezírko. To je jedním z pěti pracovišť brněnské Lipky, školského zařízení pro environmentální vzdělávání. Lipka nabízí ekologické výukové programy, kroužky a řemeslné dílny nejen pro děti. Inspirujte se, jak šetrně a odpovědně přistupovat k přírodě!

Hraní s Magazínem Barvínku

Hraní s Magazínem Barvínku

9. února 2023, 15:00

S novým měsícem je tu opět Magazín Barvínku. A na co se můžete těšit v tom únorovém? Opět se přihlásíme s naším seriálem Klimatická výzva! A pro ty z vás, kteří si rádi hrají, přineseme několik tipů na oblíbené deskové hry.  

Nalaďte se na Jukebox Barvínku!

Nalaďte se na Jukebox Barvínku!

31. ledna 2023, 13:53

Chcete si vybrat, co budeme hrát? Každé poslení úterý v měsíci je tu Jukebox Barvínku pro všechny holky a kluky! Zavolejte nám do živého vysílání, splňte jednoduchý úkol a písnička je vaše. Kromě toho budete zařazeni do slosování o pěknou cenu.

Jak vycvičit vodicího psa?

Jak vycvičit vodicího psa?

24. ledna 2023, 14:00

Podat klíče, najít semafor pro chodce nebo volné místo v autobusu, to vše dokážou vodicí psi! A o nich ví spoustu věcí zakladatel Školy pro výcvik vodicích psů a spolku Vodicí pes Milan Dvořák, který s Gerrym, vodicím psem ve výcviku, přijal naše pozvání do Barvínku.

Vítá vás novoroční Magazín Barvínku!

Vítá vás novoroční Magazín Barvínku!

6. ledna 2023, 17:28

Přivítejte s námi nový rok ve společnosti Magazínu Barvínku! Zaposlouchejte se do dalšího pokračování seriálu o klimatické výzvě a nahlédněte s námi do zákulisí Radia Proglas! K poslechu zveme v sobotu 7. ledna od 11 hodin nebo kdykoliv v audioarchivu.

Přijměte pozvání na oslavu – loutky mají 70!

Přijměte pozvání na oslavu – loutky mají 70!

29. prosince 2022, 15:23

Kašpárek, ježibaba, král, princezna, vodník a mnoho další loutek mají něco společného. Alespoň ty, které jsou součástí loutkohereckého souboru při Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí. A právě ony letos oslavily 70. narozeniny. Vydejte se společně s Barvínkem se Štěpánkou a Ivou do světa loutek!

Čeká vás vánoční Jukebox Barvínku!

Čeká vás vánoční Jukebox Barvínku!

20. prosince 2022, 13:26

Speciální JUKEBOX Barvínku bude patřit nejen písničkám dle vašeho přání ale také pohádkám! Nalaďte se s námi na vánoční notu v úterý 20. prosince.

Mikulášský Barvínek

Mikulášský Barvínek

6. prosince 2022, 16:30

Poslední Magazín Barvínku tohoto roku se o slovo hlásí v den svátku svatého Mikuláše. Nalaďte se s ními na předvánoční notu v úterý 6. prosince od 17:10.

Nastraž uši – hlásí se Jukebox Barvínku!

Nastraž uši – hlásí se Jukebox Barvínku!

29. listopadu 2022, 13:50

Písničky, hudební hádanky a soutěže o ceny – to vše je Jukebox Barvínku.  Listopadová písničková přání plníme v úterý 29. 11. od 17.10