JUKEBOX Barvínku

sluchátka_barevnáPísničky na přání, zábavné i vědomostní úkoly a soutěže o CD, informace o hudebních novinkách – to vše je Jukebox Barvínku. Každé poslední úterý v měsíci v Barvínku od 16 hodin!

Chceš si vybrat, co budeme hrát? Nebo bys někoho rád pozdravil v živém vysílání? Zavolej do vysílání Barvínku (tel. 543 217 242), vyber si, jestli bys chtěl plnit zábavný nebo vědomostní úkol, a písnička dle tvého přání je tvoje! A jako bonus jeden z vás volajících dostane CD.

Další hudební nahrávku vyhraje jeden z vás, který nám odpoví na naši vědomostní SMS otázku. Správné odpovědi posílejte buď na číslo 775 132 132 nebo emailem na zive@proglas.cz.

Do Jukeboxu Barvínku může volat každý posluchač, mladý na duši i na těle :-)

 

Novoroční jukebox Barvínku a jeho tipy na písničku

Novoroční jukebox Barvínku a jeho tipy na písničku

27. ledna 2020, 13:18

Jukebox nás ani v novém roce neomrzel a pokud ho máte rádi i vy, určitě nám zavolejte do studia. Když navíc splníte náš úkol, máme pro vás nachystanou bonusovou odměnu.

Barvínek naděluje pod stromeček

Barvínek naděluje pod stromeček

16. prosince 2019, 13:25

V předvánočním čase má pro vás Barvínek jeden dárek: jukeboxovou nadílku, kterou si v tomto týdnu můžete rozbalit hned dvakrát. Navíc čekáme jednu moc vzácnou návštěvu! 

 V Jukeboxu budeme soutěžit o CD Playground English a CD B-side Band

V Jukeboxu budeme soutěžit o CD Playground English a CD B-side Band

27. října 2019, 09:01

Poslední úterý v měsíci je tu a s ním i JUKEBOX Barvínku! Písničky na přání, zábavné úkoly, soutěže, informace a zprávičky ze světa hudby – to vše v úterý 29. října v 16 hodin na Radiu Proglas.

Nový JUKEBOX Barvínku!

Nový JUKEBOX Barvínku!

18. září 2019, 12:37

Písničky na přání, zábavné i vědomostní úkoly a soutěže o CD, informace o hudebních novinkách – to vše je JUKEBOX Barvínku. První Jukebox vysíláme v úterý 24. září v 16 hodin!