První dubnový víkend 2018

První dubnový víkend 2018
5. dubna 2018 Pohádky, Kafemlýnek Autor: Irena Kintrová

Pokud už na vás přišly jarní nálady, klidně můžete vykvést a nebo se pustit do úklidu lesů, vod i strání.

Výstavu květin na zámku v Třeboni letos doprovází vystoupení souboru historických tanců Campanello. Je tu k vidění jeden jediný, zato nádherný druh květin - hvězdníky čili amarylisy, město samo o sobě stojí za procházku.

V Praze čeká v Divadle Minor děti animovaná dílna. Zájemci o tvorbu kreslených či políčkových filmů si tu zkusí, jak to vypadá. Místa je třeba předem zamluvit, je to vhodné pro větší školní děti.

Vstup už od dvou let je naopak vítaný v co největším počtu do pohádkového lesa v Nymburce, kde mají sraz skřítkové a víly 7. dubna odpoledne, startuje se před hotelem Ostrov.tulip les

A NEBO VÍTE CO? ZŮSTAŇTE DOMA A ZAPOJTE SE DO ÚKLIDU SVÉHO MÍSTA BYDLIŠTĚ V RÁMCI AKCE "UKLIĎME ČESKO" 7. dubna 2018. Nebude vás to stát víc než trochu času a námahy. Až pak půjdete na procházku, tam, kde někdo uklidil, bude se vám určitě venku líbit ještě víc!

NyníKoncert vážné a duchovní...
Skladba: Christus I. díl - Vánoční oratorium - Předehra; Autor: Liszt Franz; Dirigent: Rilling Helmuth; Sóla: Bonde-Hansen Henriette - soprán, Vermillion Iris - alt, Schade Michael - tenor, Schmidt Andreas - bas; Soubor: Gächinger kantorei Stuttgart
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Všimli jsme si
01:00Komorní hudba
02:00Z archivu vzdělávacích...