První víkend v únoru 2018 a tipy na akce i výlety

První víkend v únoru 2018
1. února 2018 Pohádky, Kafemlýnek Autor: Irena Kintrová

Kam vyrazit o prodlouženém víkendu a jak odměnit děti za vysvědčení? Máme pro vás několik možností.

Litoměřice - Oblastní muzeum - 3. 2. 2018, 13.00–15.30  je tu program Vyrobme si knížku – tvořivá dílna pro děti i dospělé. Můžete si pomocí jehly a nitě vytvořit knížečku formou sešitové vazby, vyrobit škrobový papír. Místo se rezervuje už den předem. Další info na webu muzea.

Monínec (je část města Sedlec- Prčice na Příbramsku). Skiareál. Kdo měl na pololetním vysvědčení jedničky ohnostroja vezmi si kopii vysvědční sebou, má 2. 2. 2018 možnost po splnění úkolů zručnosti (hod na cíl, slalom...) poukaz na jeden lyžovací den (9-16 hodin) zdarma.

Velké Losiny - vodní termální park. 3. února speciální program pro školáky - hry ve vodě, kinokoutek, saunování.

Liberec - Lidové sady vedle ZOO. 3. února v 17,00 představení pro děti "Krysáci a ztracený Ludvík" od den později 4. února koncert kapely "Pískomil se vrací".

Žďár nad Sázavou - ICEGRAGONBOAT v sobotu 3. února závody dračích saní. Už čtvrté mistrovství České Republíky. Od 9,30 asi do 16,00, u zimního stadionu.barvínek-prázdniny 2014-banner

Praha - od začátku pololetních prázdnin 2. 2. až do neděle 4.2. mohou děti použít "Ledovou kartu" a podívat se za menší vstupné či zdarma do asi třiceti památek v hlavním městě a okolí. Seznam najdete na webu akce. Vhodné pro skupiny, sdružení i rodiny s dětmi, ledovou kartu je třeba pořídit předem!