Festival Slezská lilie 2017

Festival Slezská lilie 2017

Slezská lilie by měla být letos spíš Moravskoslezská, protože se uskuteční jak ve Slezské Ostravě, tak v moravské části města. O festivalu jsme hovořili s Lukášem Hradilem.

Můžete si poslechnout celý pořad Jak se vám líbí, který jsme tomuto festivalu věnovali, ve kterém Lukáš popisuje podrobně celý program a představuje jednotlivé kapely. 

Ve čtvrtek na Masarykově náměstí vystoupí například Adam Bubík, Good Work, nebo ostravská kapela Adobre. Večer má speciální benefiční koncert Jarek Nohavica v kostele sv. Antonína v Kunčičkách.

V sobotu vystoupí například Lenka Dusilová, Slávek Klecandr a Roman Dostál, Zbigniew Czendlik, Lenka Dusilová, nebo skupina Christafari. 

V neděli se program odehraje u kostela sv. Antonína. Hlavní hvězdou místo původně ohlášeného francouzského kněze Guy Gilberta, který ze zdravotních důvodů svou návštěvu odřekl, bude salesián podobného ražení P. Ladislav Heryán. 

NyníHudebně-zpravodajský...
Píseň: Chrystus Pan zmartwychwstał (2002); Interpret: Schola i bracia dominikanie Kraków; Album: Dominikanie Kraków: Radosna Światłości
06.45Ranní zíváček
07.00Zprávy ČRo Dvojka
07.05Písničky
07.15Putování po regionech
07.45Třikrát z Proglasu: Beth...
08.00Zprávy ČRo Dvojka

Regiony

Regiony

Písemná soutěž Proglaso

RukaOdpovídejte na písemnou část soutěže Proglaso!