Olomouc, Magis a United ve Šmrncu 9. srpna

Olomouc, Magis a United ve Šmrncu 9. srpna
8. srpna 2017 Šmrnc Autor: Luděk Strašák

Šmrnc 9. srpna od 20.15 bude moravský, podíváme se do Vsetína, do Olomouce a na moravská poutní místa. Ale na druhou stranu dostanou slovo Irové a řeč bude o lidech z Pobaltí a střední Evropy. Tak tedy hezký poslech!

Zahrají nám hned dvě severoirské worshipové kapely, na začátek si pustíme Rend Collective a potom také Bluetree. Rozhovor s frontmanem druhé zmiňované kapely Aaronem Boydem berte jako pozvánku na festival United, který se uskuteční od 24. do 26. srpna ve Vsetíně.

CSM Olomouc 2017Už o týden dříve se křesťané objeví také v Olomouci na celostátním setkání mládeže. Tam budou mít účastníci setkání možnost využít i přímluvné modlitby. O co se jedná, nám poví P. František Ponížil, který bude mít organizaci přímluvné modlitby na starosti.

 

 

magisO středoevropském setkání Magis jsme ve Šmrncu už hovořili. Dnes dáme slovo jezuitovi Václavu Noskovi, který pořádal tzv. poutní experiment, vedl skupinku asi dvaceti mladých, se kterými putovali přes významná moravská poutní místa. o tom, jak cesta probíhala a co všechno zažili, nám poví v krátkém rozhovoru.