Šmrnc: ME kněží ve fotbalu, fórum mládeže nebo eSPé

Šmrnc: ME kněží ve fotbalu, fórum mládeže nebo eSPé
15. února 2017 Šmrnc Autor: Luděk Strašák

Ve Šmrncu 15. února ve 20.15 se budeme bavit o blížícím se mistrovství Evropy kněží ve fotbalu, představíme se slovenskou skupinu eSPé, navštívíme Fórum mládeže olomoucké arcidiecéze a představíme si KAmaráda PRoglasu, neboli Kapra.

Mistrovství Evropy v sálovém fotbalu kněží se uskuteční od 20. února v chorvatském Vukovaru. Český tým povede Marek Hric z Ostrova nad Ohří a pokusí se uhrát lepší výsledek, než loňské 13. místo.

forum mládeže velehradO víkendu proběhlo Arcidiecézní fórum mládeže na Velehradě. Budeme se o něm bavit s P. Petrem Bulvasem. Celostátnímu fóru mládeže se budeme věnovat v příštích vydáních Šmrncu.

espeSlovenskou chváloovu kapelu eSPé představí její kapelník Julo Slovák.

 

 

IMG_3390Do Proglasu připluli KaPři, Kamarádi Proglasu, kteří pomáhají našemu rádiu komunikovat s členy klubu přátel. mezi nimi byl i Pepa Mátl, kterého si v dnešním Šmrncu představíme. Mimochodem, nechtěli byste někdo taky dělat KaPra

 

Zveme vás také k poslechu Šmrncparády s křesťanskou písní roku Thy Will z křesťanského alba roku, které nazpívala Hillary Scottová.Video z předávání Ceny grammy za křesťanskou píseň roku najdete na odkazu z Youtube.

Do Šmrncparády hlasujte zde.