Bratři dominikáni zvou děti k výtvarné soutěži

Bratři dominikáni zvou děti k výtvarné soutěži
6. května 2015 Zíváčky Autor: Mariana Ambrožová

Výtvarnou soutěž pro děti z mateřinek, prvních stupňů základních škol nebo lidových škol umění vyhlašují bratři dominikáni z Jablonného v Podještědí. Klání se koná v souvislosti s letošním 20. výročím kanonizace svaté Zdislavy a tomuto tématu se mají věnovat i soutěžní díla malých umělců ve věku od 5 do 11 let.

V soutěži se mají děti zaměřit na svatou Zdislavu v její úloze manželky a matky. Tvořit se může libovolnou výtvarnou technikou. V klášteře dominikánů v Jablonném v Podještědí očekávají třeba malby, kresby, grafiky, koláže nebo třeba i komiksy. Čtvrtka, kreslící karton nebo papír má být formátu A3.
Svá díla nezapomeňte označit jménem a adresou, je také třeba uvést školu, třídu a věk. Soutěž se koná do konce ledna příštího roku, díla zasílejte na adresu Klášter dominikánů, Klášterní 33, 47125 Jablonné v Podještědí.
Vyhrát můžete třeba kufřík s akrylovými barvami, stolní malířský stojan nebo sadu akvarelových pastelek.

NyníKoncert vážné a duchovní...
Skladba: Christus II. díl - Po epifanii - Blahoslavenství; Autor: Liszt Franz; Dirigent: Rilling Helmuth; Sóla: Bonde-Hansen Henriette - soprán, Vermillion Iris - alt, Schade Michael - tenor, Schmidt Andreas - bas; Soubor: Gächinger kantorei Stuttgart
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Všimli jsme si
01:00Komorní hudba
02:00Z archivu vzdělávacích...