Než zazvoní zvonec mimořádně 2. července

Než zazvoní zvonec mimořádně 2. července
27. června 2012 Pohádky Zvonec Autor: Terezie Breindlová

Závěrečná část II. řady pohádkového seriálu Než zazvoní zvonec je za námi. S pohádkami, které jste slyšeli v tomto pololetí, se opět setkáte po prádzdninách. Mimořádně ale nabídneme jeden díl seriálu v pondělí 2. července v 16 hodin.

Ve speciálním programu pro děti totiž odvysíláme pohádku o tom, jak princezna Michalka zůstala nějaký čas ve starostlivé péči prince Radka. Co se princem a jeho královstvím dělo dál, si možná vzpomenete. Pokud ne, poslechněte si Než zazvoní zvonec v pondělí 2. července ve čtyři hodiny odpoledne!

Pohádky II. řady seriálu Než zazvoní zvonec najdete buď v našem audioarchivu, uvedeme je ale také v reprízách po letních prázdninách - od 5. září každou středu v 16 hodin.

 

Další pořady

Šmrnc

Rozhlasové městečko

Regiony

Regiony

Darujte Proglas!