Barvínek naděluje pod stromeček

Barvínkovská nadílka pod stromeček

Pořad v souvislostech


Jukebox Barvínku
Budeme vysílat

Život jako vystřihovánka
Ministranti v akci
Matouš Ruml v Barvínku
Vysílali jsme


Indiáni v Anthroposu
Jukebox Barvínku

Bylinkový Barvínek
Audioarchiv

V předvánočním čase má pro vás Barvínek jeden dárek: jukeboxovou nadílku, kterou si v tomto týdnu můžete rozbalit hned dvakrát. Navíc čekáme jednu moc vzácnou návštěvu! 

Jukebox jsme zatím vysílali poslední úterý v měsíci od 16 hodin, což možná někteří z vás nestíhají, protože mají nějaký kroužek. Proto jsme se rozhodly, že tento týden tu pro vás budeme i v sobotu krátce po 11! A na co se můžete těšit?

Samozřejmě si můžete nechat zahrát svoji oblíbenou písničku (a klidně ji někomu věnovat). K tomu vám stačí dvě věci: dovolat se a splnit zábavný úkol nebo správně odpovědět na jednoduchou otázku. Všechny volající zařazujeme do slosování o CD! Další nahrávku získá autor jedné ze správných odpovědí na soutěžní sms otázku. Pokud váháte, o jakou písničku nás ve vysílání poprosit, můžete se inspirovat v tomto článku.

V úterý  17.12.  a v sobotu 21.12. budeme soutěžit o CD Písně vánočního času skupiny Lilium liste a o album pohádek, které natočilo uskupení Loutky v nemocnici. Jeden z vás vyhraje nové cédéčko od Bombarďáka, na dalšího soutěžícího čeká album Nemusím se bát, na kterém Brouci zpívají dětské písničky.

lilium listeCD_Loutky-v-nemocnici_Dárek-a-jiné-pohádky_obalBombarďákBrouci_nemusím se bát

Tentokrát ovšem čekáme taky speciální návštěvu. Předvánočně vás přijdou pozdravit Spejbl a Hurvínek!

Jukeboxovou nadílku pod stromeček pro vás chystají Bětka, Áňa a Kristy :-)