Barvínek naděluje pod stromeček

Barvínkovská nadílka pod stromeček

Pořad v souvislostech


Jukebox Barvínku
Budeme vysílat

Staň se rozhlasákem. Jak to bylo dál
Na prkna, která znamenají svět
Na prkna, která znamenají svět
Vysílali jsme


Staň se rozhlasákem. Jak to bylo dál

Říjnový magazín

Říjnový magazín
Audioarchiv

V předvánočním čase má pro vás Barvínek jeden dárek: jukeboxovou nadílku, kterou si v tomto týdnu můžete rozbalit hned dvakrát. Navíc čekáme jednu moc vzácnou návštěvu! 

Jukebox jsme zatím vysílali poslední úterý v měsíci od 16 hodin, což možná někteří z vás nestíhají, protože mají nějaký kroužek. Proto jsme se rozhodly, že tento týden tu pro vás budeme i v sobotu krátce po 11! A na co se můžete těšit?

Samozřejmě si můžete nechat zahrát svoji oblíbenou písničku (a klidně ji někomu věnovat). K tomu vám stačí dvě věci: dovolat se a splnit zábavný úkol nebo správně odpovědět na jednoduchou otázku. Všechny volající zařazujeme do slosování o CD! Další nahrávku získá autor jedné ze správných odpovědí na soutěžní sms otázku. Pokud váháte, o jakou písničku nás ve vysílání poprosit, můžete se inspirovat v tomto článku.

V úterý  17.12.  a v sobotu 21.12. budeme soutěžit o CD Písně vánočního času skupiny Lilium liste a o album pohádek, které natočilo uskupení Loutky v nemocnici. Jeden z vás vyhraje nové cédéčko od Bombarďáka, na dalšího soutěžícího čeká album Nemusím se bát, na kterém Brouci zpívají dětské písničky.

lilium listeCD_Loutky-v-nemocnici_Dárek-a-jiné-pohádky_obalBombarďákBrouci_nemusím se bát

Tentokrát ovšem čekáme taky speciální návštěvu. Předvánočně vás přijdou pozdravit Spejbl a Hurvínek!

Jukeboxovou nadílku pod stromeček pro vás chystají Bětka, Áňa a Kristy :-)