Červnový Magazín Barvínku je tady!

Červnový Magazín Barvínku je tady!

Pořad v souvislostech


Červnový magazín
Budeme vysílat

Barvínek o povolání: Horský záchranář
Magazín Barvínku
Magazín Barvínku
Vysílali jsme

Jukebox Barvínku

Jak vycvičit vodicího psa

Jak vycvičit vodicího psa
Audioarchiv
6. června 2022 Barvínek Autor: Kateřina Michal

Na první červnové úterý pro vás opět chystáme Magazín Barvínku. Abychom ještě zpětně oslavili den dětí, připravujeme soutěž o hezké ceny! 

Přidáme další část seriálu o vodě, vyzkoušíme si také, jak se hraje na africké bubny. A zjistíme, kdo jsou to uprchlíci a jak jim můžeme pomoci. To vše budeme servírovat hned první úterý v měsíci 7. června od 16 hodin.

čokoláda_Zastavíme se hned na několika zajímavých místech. Anička z Lipky v závěrečném dílu seriálu o vodě vysvětlí, co je to virtutální voda, jaký na ni máme my naším životem vliv a kolik vody se spotřebuje na výrobu jedné tabulky čokolády.

20. červen je Světovým dnem uprchlíků. A u té příležitosti vyrazíme do Centra pro cizince za sociální pracovnicí Dášou, která nám odpoví na otázky, kdo to vlastně jsou uprchlíci, před čím a proč utíkají a zda je důvod se těchto lidí obávat.

africké bubny

Navštívíme také koncert. Vyzkoušíme si, jak se v Brně hraje na africké bubny a mimo jiné zjistíme, k čemu se nám taková dovednost může hodit.

K tomu všemu si zahrajeme pár písniček a hlavně budeme soutěžit! O co? To se dozvíte v Magazínu Barvínku v úterý 7. června od 16 hodin.

Těší se na Vás Štěpánka a Káťa.