Známe výherce Jarní soutěže Barvínku!

Známe výherce Jarní soutěže Barvínku!
6. května 2021 Barvínek Autor: Veronika Fráňová

Od 6. dubna do 3. května se mohli kluci a holky zapojit do Jarní soutěže Barvínku! Úkol zněl jasně: Ve spolupráci s projektem Úsměv do schránky udělat radost babičkám a dědečkům v domovech pro seniory! Jak dopadlo slosování o ceny? Známe výherce!

Na tomto místě chceme poděkovat všem vám, kluci a holky, kteří jste se do soutěže zapojili a neváhali jste potěšit babičky a dědečky v domovech pro seniory, ať už pěkným pohledem, obrázkem, vzkazem nebo básničkou. Odměnit by se slušelo všechny soutěžící, ale jak to tak bývá, cen bohužel není neomezeně. A tak došlo v květnovém magazínu Barvínku (úterý 4. 5.) na losování dvou výherců! A kdo nakonec získal knihy Prašina a Třikrát detektiv Kalle?

Prvním šťastlivcem se stala Verunka Kubicová, držitelkou druhé výhry je Terezka Ždánská. Oběma výherkyním moc gratulujeme a posíláme ceny! A vám všem ostatním, holky a kluci, děkujeme, že jste s námi soutěžili! Pokud si chcete zasoutěžit pravidelně, poslouchejte každé poslední úterý v měsíci Jukebox Barvínku, ve kterém si nejen můžete nechat zahrát písničku podle vašeho přání a případně ji někomu věnovat, ale taky se zapojit do soutěže o skvělé ceny!