Nový JUKEBOX Barvínku!

Nový JUKEBOX Barvínku!

Písničky na přání, zábavné i vědomostní úkoly a soutěže o CD, informace o hudebních novinkách – to vše je JUKEBOX Barvínku. První Jukebox vysíláme v úterý 24. září v 16 hodin!

Létající peřinaChceš si vybrat, co budeme hrát? Nebo bys někoho rád pozdravil v živém vysílání? Zavolej do vysílání Barvínku (tel. 543 217 242), vyber si, jestli bys chtěl plnit zábavný nebo vědomostní úkol, a písnička dle tvého přání je tvoje! A jako bonus jeden z vás volajících dostane CD - tentokrát budeme soutěžit o CD Létající peřina od Loutek v nemocnici.

Adam BubíkCD Adama Bubík Chci ti být blíž vyhraje jeden z vás, který nám odpoví na naši vědomostní SMS otázku. Správné odpovědi posílejte buď na číslo 775 132 132 nebo emailem na zive@proglas.cz.

V hudebním pořadu Jukebox se dozvíš také spoustu novinek ze světa hudby a zajímavých zpráviček.

Jukebox Barvínku se bude konat každé poslední úterý v měsíci. Může volat i psát každý posluchač, mladý na duši i na těle :-)

Pozn. redakce: Budeme se snažit splnit každé vaše hudební přání, ale můžeme hrát pouze písničky, které máme v databázi! Jukebox Barvínku je pro malé a mladé posluchače (či mladě smýšlející), proto budeme hrát spíše písničky populární, dětské, popřípadě lidové a folklorní. Líbí se vám písničky i ze scholy? Ty vám zahrajeme také. Vážnou hudbu i dechovku ale v repertoáru náš Jukebox nemá ;-)