Kniha na prázdniny - Než zazvoní zvonec

Kniha na prázdniny - Než zazvoní zvonec

Z našeho vysílání můžete znát soutěžní pohádkový seriál Než zazvoní zvonec. Víte, že vyšel také knižně?!

Hlavní hrdinkou příběhu na pomezí klasické pohádky a dívčího románu je princezna Terezka, která si má vzít za manžela prince Radka ze sousedního království. Ani jeden však o svatbu nestojí. Asi už tušíte, jak to všechno dopadne, ale to by se na scéně nesměl objevit hodný Honza, jehož jméno už jaksi samo o sobě předznamenává, že se jeho vyvolenou stane princezna. Nechejte se překvapit, jak to všechno dopadne.

Do království přiletí drak, přidupe obr, přiletí masožravé slepice, zlá královna Dobruška unese Terezku a je toho mnohem víc, co skrývá tato ojedinělá kniha. Nejvíce si vás ovšem získá myšák Meloun a jeho kamarádka Oliva, při jejichž slovních přestřelkách se budete dojímat, plakat a smát zároveň nebo přinejmenším usmívat pod vousy. Dívky a ženy samozřejmě ne.      

Kniha vyšla u Karmelitánského nakladatelství, má 240 stran a stojí 220 Kč. Obsahuje krásné ilustrace od olomoucké výtvarnice Evy Chupíkové. Kniha je stylizována jako film a zachovává princip našeho rozhlasového zpracování, kdy je možné vstupovat do děje!       

O knižní novince napsali:

„ÚŽASNĚ MILÉ, ROMANTICKÉ POHÁDKY PRO VŠECHNY DÍVKY A ŽENY SE ŠPETKOU STARÉ dobré poctivé akce pro SPRÁVNÉ MUŽE.“ – Sarah Mendes, Beauty Woman

„NEJLEPŠÍ KNIHA NA SVĚTĚ, VE KTERÉ CHYBÍ JEN KOUZLA, SVĚTELNÉ MEČE A BRUCE WILLIS.“ – Ranchoddas Shamaldas Chanchad, People Time

„SEPIŠTE SVOU POSLEDNÍ ZÁVĚť NEŽ ZAČNETE ČÍST. JE DOST MOŽNÉ, ŽE SE UDUSÍTE SMÍCHY.“ – Gary Finerman, Hot News

„TA POHÁDKA MÁ PROSTĚ ŠŤÁVU."– Miloš Šťáva, Modrá Kachnička