Barvínkovská soutěž pro všechny, kteří rádi kreslí

Soutěž

Pořad v souvislostech


Komiksový Barvínek
Budeme vysílat

Jukebox Barvínku
Barvínek o povolání: Horský záchranář
Únorový magazín
Vysílali jsme


Barvínek v terénu: Benediktinský klášter Rajhrad

Barvínek v terénu: Benediktinský klášter Rajhrad

Příští stanice: Antarktida
Audioarchiv
11. února 2020 Barvínek Autor: Anežka Wiewiorková

V Komiksovém Barvínku můžete společně s námi navštívit ateliér brněnského výtvarníka Pavla Čecha, který pro nás nakreslil krásný obrázek svého komiksového hrdiny, indiána Rychlého Veverky. 

Obrázek od Pavla Čecha a rodinnou vstupenku do brněnského Moravského zemského muzea vyhraje jeden z vás v naší barvínkovské soutěži! Nakreslete nám svého oblíbeného hrdinu – ať už je to postava z knížky, filmu, komiksu, nebo třeba člověk, o kterém víte, že něco hrdinského vykonal. Můžete si dokonce vymyslet vlastní postavu hrdiny a nakreslit o něm klidně celý komiks! K obrázku nebo komiksu vždy připište, o jakého hrdinu se jedná, a co se vám na něm líbí.

Obrázky nám posílejte do konce února na adresu Barvičova 85, 602 00 Brno, nebo na e-mail barvinek@proglas.cz. Vítěze vyhlásíme na začátku března :-)

Rychlá Veverka

NyníHudební siesta
Skladba: Koncert pro harfu, kytaru orchestr a continuo b moll - Larghetto; Autor: Händel Georg Friedrich; Dirigent: Vlček Oldřich; Sóla: Brabec Lubomír - kytara, Englichová Kateřina  - harfa; Soubor: Virtuosi di Praga
13:00Zprávy Proglasu, počasí
13:0513+
13:30Písně
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Třikrát z Proglasu
14:30Písničky pro hezké...