Filmy pro děti roku 2021 očima Radka Habáně

Filmy pro děti roku 2021 očima Radka Habáně

Pořad v souvislostech


Dětské filmy roku 2021 očima Radka Habáně
Budeme vysílat

Do světa deskových her s Vláďou Chvátilem
Do světa deskových her s Vláďou Chvátilem
Barvínek
Vysílali jsme


Zdravotní klaun a doktor Miloň Milý

Zdravotní klaun a doktor Miloň Milý

Magazín Barvínku
Audioarchiv
5. února 2022 Barvínek Autor: Veronika Fráňová

Již tradičně vám v únoru nabídneme exkurz do světa dětských filmů společně s redaktorem Radkem Habáněm. Zajímá vás, které filmy pro děti šly loňský rok do kin? A které opravdu stojí za pozornost? Poslouchejte Barvínek v úterý 8. února, startujeme v 16 hodin!

Kina v České republice začala v roce 2021 promítat až na konci května. Od června do prosince pak nabídla celkem 30 filmů pro děti. Moderátor a redaktor Radek Habáň je seřadil do žebříčku od těch nejhorších po nejlepší. Mezi ně přidal 24 filmů, které nabídly dětem streamovací platformy (VOD) v uplynulém roce.

V následujícím žebříčku se kromě obsahu filmů, zajímavostí a postřehů dozvíte, kterým filmům byste se raději měli vyhnout a neztrácet s nimi čas, a které naopak stojí za zhlédnutí! Některé převelice úspěšné snímky jsou zařazeny do podprůměrných a obráceně. Takže se připravte na mnohá, třeba i nemilá překvapení!

Nenechte si ujít Barvínek v úterý 8. února od 16 hodin. O tom nejlepším i nejhorším z filmové produkce roku 2021 vám poví Radek Habáň.