Nevíš, co s dlouhými večery? Zabaví tě Jukebox Barvínku!

Nevíš, co s dlouhými večery? Zabaví tě Jukebox Barvínku!

Pořad v souvislostech


Jukebox Barvínku
Budeme vysílat

Magazín Barvínku
Sluchátko v Barvínku
Sluchátko v Barvínku
Vysílali jsme


Magazín Barvínku

Vzhůru do oblak!
Jukebox Barvínku
Audioarchiv

Túry Můry, Monopoly Deal nebo 6 bere? Znáš tyhle karetní hry a už si je chceš dlouhou dobu zahrát? Tak to jsi tu správně! V úterý 23. února budeme od 16 hodin o jednu z těchto her soutěžit!

A co pro to můžeš udělat?

Poslední úterý v měsíci běží na Radiu Proglas Jukebox Barvínku. Tobě stačí vytočit číslo 543 217 242, odpovědět na soutěžní otázku, která se nějakým způsobem týká hudby, a jsi ve slosování o jednu z těchto her! K tomu všemu si můžeš vybrat písničku, kterou ti zahrajeme, a ty ji můžeš věnovat třeba babičce, dědovi nebo sourozenci.

Pokud tyto hry neznáš, vůbec nevadí, zde je krátké představení každé z nich:

Monopoly, Túry, 6 bere

Monopoly Deal

Chtěl sis odjakživa vyzkoušet, jaké to je vlastnit nemovitost a k tomu mít v peněžence pár milionů? V této hře můžeš vlastnit třeba Václavské náměstí, Pařížskou ulici nebo Národní třídu! Kdo během hry nasbírá 3 kompletní sady nemovitostí, vyhrál! Ale dej si pozor, můžeš o ně velice rychle přijít!

6 bere

Já chci mít čapku s bambulí nahoře,

jíst kaštany a mýt se v lavoře….

Znáš taky tu písničku o hlídači krav? Tak v této hře se jím můžeš stát! Každý hlídač stojí o to, mít krav co nejméně (aby se pochopitelně při tom hlídání co nejméně nadřel). Kdo má tedy nejmenší stádo, má výhru v kapse. Pokud k tomu umíš ještě počítat a odhadnout spoluhráče, budeš mistrem v hlídání krav!

6bere

Túry Můry

Hrou tě bude provázet havěť, kterou má rád málokdo – komáři, ploštice, švábi, pavouci, mravenci a můry. Pokud tě už nebaví hry, kde se musíš řídit pravidly a tajně si strkat karty do rukávu, tak to budou Túry Můry tvůj šálek kávy! V této hře je podvádění povoleno, není to ale tak jednoduché, jak se může zdát, musíš umět podvádět tajně! Strkat si karty za límec, nebo je jen tak odhodit na zem. Zvládneš se zbavit karet jako první?

Následující tři poslední úterky v měsíci (tedy 23. února, 30. března a 27. dubna) budeme v našem Jukeboxu vždy o jednu z těchto her soutěžit!

V tom únorovém se na vás těší Gabča a Verča!

Foto: Pixabay.com, Gabriela Pechová