Soutěžní díl Hrdina Barvínku II.

Soutěžní díl Hrdina Barvínku II.
20. března 2019 Barvínek, Hrdina Barvínku Autor: Alžběta Havlová

Opět pro vás máme podrobnější pravidla telefonického soutěžení v soutěži Hrdina Barvínku. Zapoj se i Ty v úterý 26. března v 16 hodin!

Tentokrát jsme se opravdu snažili otázky a úkoly vytvořit tak, aby se do soutěže mohlo zapojit co nejvíce z vás!

Budete moci odpovídat pouze na dvě otázky, zato jsme zavedli třetí stupeň obtížnosti. Nepřijdete tak o možnost získat během telefonátu až nejvyšší počet bodů.

Máš problém se dovolat do vysílání? Nezoufej, bude pro vás připravena také SMS otázka.

Takže, v úterý volej do živého vysílání (543 217 242), vyber si kategorii, ve které chceš soutěžit, získej body, a jsi o krok blíž k tomu stát se Hrdinou Barvínku!

Pro tři výherce je připraven speciální kurz přežití s polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem, další ceny jsou například poukázky do sportovních obchodů Decathlon, zálesácká výbava od skauta Junáka, knížky či vstupenky do kina.

V březnu jsme se věnovali vytrvalosti (jakožto nezbytné výbavě správného Hrdiny), naše soutěžení se tedy bude vytrvalostí jenom hemžit. Čekej úkoly, které prověří tvoji vytrvalost, zábavné otázky, uhodni osobnost nebo  zvuk, který symbolizuje vytrvalost.

A jaké ty kategorie tedy jsou?

1. kategorie - POZNEJ ZVUK

V této kategorii je Tvým úkolem uhádnout zvuk, který Ti pustíme. Malá nápověda je, že se jedná o zvuk nebo melodii, která je nějak spojená s vytrvalostí.

2. kategorie - HÁDEJ, KDO JSEM

Zde uslyšíš povídání známé osobnosti, která je (a nebo byla) odvážná. Postava ti o sobě řekneš pár informací a Ty musíš uhádnout, kdo to mluvil. A pozor - může se jednat jak o reálnou osobu, tak o smyšlenou postavu z knihy nebo filmu!

3. kategorie - VĚDOMOSTNÍ

Zde je to jednoduché - vyber si, jestli chceš otázku z tématu SPORT, LITERATURA, FILMY nebo HUDBA, odpověz a máš to v kapse! (A nezapomeň - jsou tři druhy obtížnosti otázek!).

4. kategorie - VYTRVALOSTNÍ ÚKOL

Tahle speciální kategorie je pro všechny hrdiny jako stvořená - navíc za správné splnění dostaneš body rovnou čtyři! Je to tedy takový žolík - úkol máme jenom jeden, takže jak se říká - kdo dřív přijde, ten dřív mele :-)