Soutěžní díl Hrdina Barvínku IV.

Soutěžní díl Hrdina Barvínku IV.
26. května 2019 Barvínek, Hrdina Barvínku Autor: Alžběta Havlová

Předposlední soutěžní díl Hrdiny Barvínku se blíží! V úterý 28. května v 16 hodin nezapomeň soutěžit. Může se zapojit každý do 18 let! Koukni se na podrobná pravidla soutěže Hrdina Barvínku.

V úterý 28. v 16 hodin volej do živého vysílání (543 217 242), vyber si kategorii, ve které chceš soutěžit, získej body, a jsi o krok blíž k tomu stát se Hrdinou Barvínku!

Jako vždy pro vás připravena také SMS otázka.

Můžeš odpovídat na dvě otázky, každou z jiné kategorie. Jsou tři druhy obtížnosti (za lehkou otázku získáš bod, středně těžkou dva a nejtěžší tři body). Pokud první odpovíš špatně, hádat v tomto kole již nesmíš.

Dva z vás budou moci předat telefon svým sourozencům nebo kamarádovi.

Pro tři výherce je připraven speciální kurz přežití s polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem, další ceny jsou například poukázky do sportovních obchodů Decathlon, zálesácká výbava od skauta Junáka, knížky či vstupenky do kina.

V květnu jsme se věnovali talentu

Čekej úkol zaměřený na talent, zábavné otázky, uhodni talentovanou osobnost, a nebo zvuk.

A jaké ty kategorie tedy jsou?

1. kategorie - POZNEJ ZVUK

V této kategorii je Tvým úkolem uhádnout zvuk, který Ti pustíme. Zvuk, který souvisí s talentem, je těžké uhodnout, proto čekej všelijaké zvuky!

2. kategorie - HÁDEJ, KDO JSEM

Zde uslyšíš povídání známé osobnosti, která je v něčem talentovaná a šikovná. Postava ti o sobě řekneš pár informací a Ty musíš uhádnout, kdo to mluvil. A pozor - může se jednat jak o reálnou osobu, tak o smyšlenou postavu z knihy nebo filmu!

3. kategorie - VĚDOMOSTNÍ

Zde je to jednoduché - vyber si, jestli chceš otázku z tématu SPORT, LITERATURA, FILMY nebo HUDBA, odpověz a máš to v kapse! (A nezapomeň - jsou tři druhy obtížnosti otázek!).

4. kategorie - ÚKOL: UMÍŠ POMOCT BLIŽNÍMU?

Tahle speciální kategorie je pro všechny hrdiny jako stvořená - navíc za správné splnění dostaneš body rovnou čtyři! Je to tedy takový žolík - úkol máme jenom jeden, takže jak se říká - kdo dřív přijde, ten dřív mele :-)