Známe výherce fotosoutěže Prázdninové putování s Barvínkem!

Známe výherce fotosoutěže Prázdninové putování s Barvínkem!
10. září 2021 Barvínek Autor: Veronika Fráňová

V úterý 7. 9. jsme v zářijovém magazínu Barvínku odtajnili výsledky naší prázdninové fotosoutěže! Kdo se nakonec vydá na Karlštejn, do VIDA science centrum v Brně a do Hvězdárny a planetária v Brně?

Vy jste nám zasílali fotky svých plyšáků, se kterými jste během prázdnin zažívali nejrůznější dobrodružství. Díky vám jsme se dozvěděli, kam všude se s vámi váš oblíbenec dostal. Fotky jsme umístili na facebooku a našich webových stránkách. Vy jste pro ně mohli až do včerejšího dne hlasovat. Přišlo nám plno krásných fotek, a tak jsme zjistili, že jste navštívili spoustu zajímavých míst.

V první kategorii jste hlasovali na webu junior.proglas.cz, ve druhé to byl váš hlas na Facebooku Radia Proglas, třetí byla cena odborné poroty Radia Proglas, tam se udělovalo cen několik.

A jak to všechno dopadlo?

 

Dominik_Šnerch_Krkonoše_Albeřice

Nejvíce hlasů na webu junior.proglas.cz získal DOMINIK ŠNERCH s plyšákem vlkem, se kterým společně zdolávali Krkonoše. A na další výlet se společně mohou vypravit na hrad Karlštejn, na který Dominik vyhrál dvě vstupenky. Gratulujeme!

 

 

Terezka Klímová

Fanoušci facebooku nejvíce ocenili fotku TEREZKY KLÍMOVÉ, kterou plyšáci provází na cestách stále. Tentokráte ji doprovázeli na zámek. Dvě vstupenky do zábavního vědeckého parku VIDA! Science centrum v Brně, Gratulujeme!

 

 

 

Koukalovi_Kostelní VydříA do třetice to byla cena, kterou vybírala odborná porota ve složení pana ředitele Proglasu Martina Holíky, šéfredaktora Pavla Mikšů, vedoucího produkce Pavla Šaňka a za dětskou redakci jsem hlasovala já. A Po dlouhé vášnivé debatě cenu poroty získávají JIŘÍK, KLÁRKA a PÉŤA KOUKALOVI za fotku z výletu se třemi kamarádi do Kostelního Vydří. Ti se společně podívají do brněnské Hvězdárny a planetária. Gratulujeme!

 

 

Odborná porota po dlouhé debatě nakonec ocenila ještě dvě fotografie, kterým udělila:

Cenu za nejvtipnější fotku  - Magdalenka Veselá

Čestné uznání poroty - Káťa Kuchařová

Káťa Kuchařová_oblíbený plyšák Ježek si užívá prázdniny u babičky a dědy s hudbouArcheoskanzen v Modré_Magdalenka Veselá_2021

 

 

 

Děkujeme všem, kteří jste se zapojili do hlasování, bylo to opravdu velmi těsné! Výhercům ještě jednou gratulujeme a budeme je telefonicky kontaktovat, abychom se domluvili na zaslání výher.

Vy, kteří jste tentokrát nevyhráli, neházejte flintu do žita! Pokud posloucháte Barvínek pravidelně, tak víte, že pro vás chystáme soutěže i během roku. Další nás čeká na konci října v JUKEBOXU. A bude se opravdu na co těšit!

Verča, Gabča a Štěpánka