Rozjeď to i letos s Jukeboxem Barvínku!

Rozjeď to i letos s Jukeboxem Barvínku!

Už jste to slyšeli? Že ne? Tak pozor, hlášení pro všechny! Jukebox Barvínku pokračuje i v roce 2022 a startuje již v úterý 25. ledna s 16. hodinou!

Stejně jako v minulém roce, tak i v tom letošním budeme společně s vámi každé poslední úterý v měsíci soutěžit o písničky a hodnotné ceny.

A jak?

Stačí zavolat na telefonní číslo 543 217 242, představit se, odpovědět na soutěžní otázku, vybrat si písničku, kterou si chceš nechat zahrát, no a to je vše! Tím budeš zařazen/a do slosování o výhru!

A o co soutěžíme v úterý 25. ledna?

Pokud patříš mezí vášnivé čtenáře knih romantických, dobrodružných nebo i pohádek, tak ti zrovna tento knižní skvost přijde vhod. A nejen vhod, možná ti přijde i do tvé poštovní schránky! Soutěžit budeme o zbrusu novou knihu našeho redaktora a moderátora Radka Habáně. Stačil ji vydat ještě v minulém roce a její jméno je Anna a Hanna. S těmito děvčaty se ocitnete na dvoře krále Richarda, královny Lydie a jejich syna Joachima. Ten se rád vrhá bezhlavě do nebezpečí, a tak se jednou setká s plachou Hannou, která mu zachrání život. Za mimořádných okolností se brzy nato princ seznámí i s její upovídanou a ztřeštěnou sestrou Annou, která mu obrátí život vzhůru nohama.

Zaujala tě kniha a chtěl/a by sis zasoutěžit?

Na tvůj telefonát se bude těšit

Gabča a Verča