V Jukeboxu budeme soutěžit o CD Playground English a CD B-side Band

 V Jukeboxu budeme soutěžit o CD Playground English a CD B-side Band

Pořad v souvislostech


Jukebox Barvínku
Budeme vysílat

Staň se rozhlasákem. Jak to bylo dál
Na prkna, která znamenají svět
Na prkna, která znamenají svět
Vysílali jsme


Staň se rozhlasákem. Jak to bylo dál

Říjnový magazín

Říjnový magazín
Audioarchiv

Poslední úterý v měsíci je tu a s ním i JUKEBOX Barvínku! Písničky na přání, zábavné úkoly, soutěže, informace a zprávičky ze světa hudby – to vše v úterý 29. října v 16 hodin na Radiu Proglas.

Chtěl bys slyšet svoji oblíbenou písničku ve vysílání Proglasu? Někdo z tvých blízkých má narozeniny nebo svátek, a ty bys mu chtěl popřát v živém vysílání? Zapoj se do Jukeboxu, zavolej nám do vysílání a písnička je tvoje. Když se dovoláš, ještě před tím, než ti písničku zahrajeme, budeš muset splnit malý úkol.

Pro jednoho z vás volajících máme také malou odměnu – hudební CD Frog Biscuits od Playground English.

„CD obsahuje 27 písní pro děti v angličtině od úplně jednoduchých říkanek po složitějšíJukebox. příběhy. Deska skvěle slouží nejen při výuce anglického jazyka, ale zároveň je to plnohodnotné hudební album k poslechu. Produkce nahrávky Frog Biscuits se ujal Ondřej Galuška,“ píší o CD na Bontonland.

 

Součástí Jukeboxu bude také soutěž o další hudební CD, a to B-side Bandu, ve kterém pod taktovkou Josefa Buchty účinkuje například zpěvák Vojtěch Dyk nebo Matěj Ruppert. Stačí, když nám odpovíš na soutěžní SMS otázku, my jednoho z vás vylosujeme a CD je vaše.

Jukebox Barvínku.Jukebox je určen pro všechny posluchače mladé na duchu i na těle. Pokud nerad telefonuješ a stejně bys rád písničku na přání, zkus nám napsat email na barvinek@proglas.cz. Pokud bude čas, rádi ti tvé hudební přání splníme. Přednost ale budou mít naši volající!

Telefon do živého vysílání: 543 217 242

Telefon na SMS: 775 132 132

V úterý 29. října v 16 hodin se na vás v Jukeboxu Barvínku bude těšit Bětka a Áňa!