V Jukeboxu budeme soutěžit o CD Playground English a CD B-side Band

 V Jukeboxu budeme soutěžit o CD Playground English a CD B-side Band

Pořad v souvislostech


Jukebox Barvínku
Budeme vysílat

Život jako vystřihovánka
Ministranti v akci
Matouš Ruml v Barvínku
Vysílali jsme


Indiáni v Anthroposu
Jukebox Barvínku

Bylinkový Barvínek
Audioarchiv

Poslední úterý v měsíci je tu a s ním i JUKEBOX Barvínku! Písničky na přání, zábavné úkoly, soutěže, informace a zprávičky ze světa hudby – to vše v úterý 29. října v 16 hodin na Radiu Proglas.

Chtěl bys slyšet svoji oblíbenou písničku ve vysílání Proglasu? Někdo z tvých blízkých má narozeniny nebo svátek, a ty bys mu chtěl popřát v živém vysílání? Zapoj se do Jukeboxu, zavolej nám do vysílání a písnička je tvoje. Když se dovoláš, ještě před tím, než ti písničku zahrajeme, budeš muset splnit malý úkol.

Pro jednoho z vás volajících máme také malou odměnu – hudební CD Frog Biscuits od Playground English.

„CD obsahuje 27 písní pro děti v angličtině od úplně jednoduchých říkanek po složitějšíJukebox. příběhy. Deska skvěle slouží nejen při výuce anglického jazyka, ale zároveň je to plnohodnotné hudební album k poslechu. Produkce nahrávky Frog Biscuits se ujal Ondřej Galuška,“ píší o CD na Bontonland.

 

Součástí Jukeboxu bude také soutěž o další hudební CD, a to B-side Bandu, ve kterém pod taktovkou Josefa Buchty účinkuje například zpěvák Vojtěch Dyk nebo Matěj Ruppert. Stačí, když nám odpovíš na soutěžní SMS otázku, my jednoho z vás vylosujeme a CD je vaše.

Jukebox Barvínku.Jukebox je určen pro všechny posluchače mladé na duchu i na těle. Pokud nerad telefonuješ a stejně bys rád písničku na přání, zkus nám napsat email na barvinek@proglas.cz. Pokud bude čas, rádi ti tvé hudební přání splníme. Přednost ale budou mít naši volající!

Telefon do živého vysílání: 543 217 242

Telefon na SMS: 775 132 132

V úterý 29. října v 16 hodin se na vás v Jukeboxu Barvínku bude těšit Bětka a Áňa!