Staň se rozhlasákem: A jak to bylo dál

Staň se rozhlasákem: A jak to bylo dál

Pořad v souvislostech


Staň se rozhlasákem. Jak to bylo dál
Budeme vysílat

Jukebox Barvínku
Barvínek o povolání: Horský záchranář
Únorový magazín
Vysílali jsme


Barvínek v terénu: Benediktinský klášter Rajhrad

Barvínek v terénu: Benediktinský klášter Rajhrad

Příští stanice: Antarktida
Audioarchiv
11. října 2021 Barvínek Autor: Veronika Fráňová

Napiš povídku - staň se rozhlasákem! Tak zněl název letní soutěže Barvínku 2020. Na konci srpna 2021 nás v brněnské redakci Radia Proglas na Olomoucké 7 navštívily Inuš a Martina a na vlastní kůži zakusily, co všechno obnáší práce v rádiu. Své autorské povídky měly možnost načíst přímo v jednom z našich studií. Jak se jim to dařilo?

Právě dobrodružství (a přesněji Prázdninové dobrodružství) – tak znělo téma letní povídkové soutěže, které vám, kluci a holky, zadaly společně se Štěpánkou naše kolegyně Bětka a Áňa vloni v létě. Povídek se nám tu sešlo opravdu hodně a bylo těžké vybrat tři, které jsme nakonec ocenily. Výherkyněmi se staly Lucka Nedomová, Inuš Závorková a Martina Vondráčková. Dvě ze tří výherkyní, Inuš a Martina, nás navštívily letos na konci srpna v brněnské redakci Radia Proglas.

IMG_1378 (1)

Jaké neplánované setkání čeká partu kluků, kteří se vydali na Svatou Horu? Jaké tajemství se skrývá na půdě babiččina domu? A kdo je to pan Nortel? Zaposlouchejte se do tří příběhů plných dobrodružství v úterý 12. října od 16 hodin, v sobotu 16. 10. krátce po 11. hodině a kdykoliv v našem audioarchivu.

NyníHudební siesta
Skladba: Koncert pro harfu, kytaru orchestr a continuo b moll - Larghetto; Autor: Händel Georg Friedrich; Dirigent: Vlček Oldřich; Sóla: Brabec Lubomír - kytara, Englichová Kateřina  - harfa; Soubor: Virtuosi di Praga
13:00Zprávy Proglasu, počasí
13:0513+
13:30Písně
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Třikrát z Proglasu
14:30Písničky pro hezké...