Do třetice všeho dobrého – Monopoly Deal!

Do třetice všeho dobrého - Monopoly deal!

S koncem dubna nás na Proglasu opět čeká Jukebox Barvínku! Naladit se na hudební notu můžete v úterý 27. dubna od 16 hodin. 

Jako vždy máte možnost nechat si zahrát svoji oblíbenou písničku a k tomu si zasoutěžit!

A o co budeme hrát? Do třetice všeho dobrého! Pokračujeme v našich karetních hrách, dvě z nich už svého majitele mají, třetí z nich čeká třeba právě na tebe. Hrajeme o Monopoly Deal! Šanci na výhru máš právě toto úterý. Cesta k ní je docela snadná!

Stačí ti vytočit číslo 543 217 242odpovědět na soutěžní otázku, která se nějakým způsobem týká hudby, a jsi ve slosování o tuto hru! K tomu všemu si můžeš vybrat písničku, kterou ti zahrajeme, a ty ji můžeš věnovat třeba babičce, dědovi nebo sourozenci.

Pokud hru neznáš, vůbec nevadí! Zde je krátké představení:

Chtěl sis odjakživa vyzkoušet, jaké to je vlastnit nemovitost a k tomu mít v peněžence párMonopoly Deal milionů? Staň se na chvíli takříkajíc realitním magnátem! Stačí ti k tomu tři druhy karet – pozemkové, akční a peníze. Hru rozehraješ s pěti kartami. Jakmile jsi na tahu, bereš si další dvě karty. Pak už se hra rozjíždí - některé akční karty ti pomůžou získat pozemky protihráče, dalšími vybíráš nájem, peníze pak ukládáš do banku. A zajímá tě, z jakých nemovitostí tvé zisky plynou? V této hře můžeš vlastnit třeba Václavské náměstí, Pařížskou ulici nebo Národní třídu! A kdo během hry nasbírá 3 kompletní sady nemovitostí, vyhrál! Ale dej si pozor, můžeš o ně velice rychle přijít! Tak nezapomeň dávat pozor, nikdy nevíš, co má tvůj spoluhráč za lubem.

Nechej se s námi v úterý na Proglasu vtáhnout do hry společně s Gabčou a Verčou!

 

Foto: Pixabay.cz, Veronika Fráňová