Soutěžní díl Hrdina Barvínku I.

Soutěžní díl Hrdina Barvínku I.

V úterý 26. února se koná první soutěžní díl Hrdina Barvínku. Přinášíme podrobnější informace o tom, jak se vlastně bude soutěžit.

Chceš se zapojit do soutěže? Tak poslouchej toto úterý v 16 hodin Barvínek a zavolej do živého vysílání (543 217 242), vyber si kategorii, ve které chceš soutěžit, získej body, a jsi o krok blíž k tomu stát se Hrdinou Barvínku!

Pro tři výherce je připraven speciální kurz přežití s polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem, další ceny jsou například poukázky do sportovních obchodů Decathlon, dále zálesácké vybavení od skauta Junáka, knížky či vstupenky do kina.

V měsíci únor jsme se věnovali odvaze (jakožto nezbytné výbavě správného Hrdiny), naše soutěžení se tedy bude odvahou jenom hemžit. Čekej odvážné úkoly, zábavné otázky na odvážné lidi a události, uhodni zvuk, který symbolizuje odvahu.

Vždy si můžeš vybrat, jestli chceš otázku lehčí (za 1 bod) nebo otázku těžší (za 2 body). Pokud správně odpovíš, můžeš hádat dál - celkově můžeš hádat třikrát, a musíš vystřídat alespoň dvě kategorie.

A jaké ty kategorie tedy jsou?

1. kategorie - POZNEJ ZVUK

V této kategorii je Tvým úkolem uhádnout zvuk, který Ti pustíme. Malá nápověda je, že se jedná o zvuk nebo melodii, která je nějak spojená s odvahou.

2. kategorie - HÁDEJ, KDO JSEM

Zde uslyšíš povídání známé osobnosti, která je (a nebo byla) odvážná. Postava ti o sobě řekneš pár informací a Ty musíš uhádnout, kdo to mluvil. A pozor - může se jednat jak o reálnou osobu, tak o smyšlenou postavu z knihy nebo filmu!

3. kategorie - VĚDOMOSTNÍ

Zde je to jednoduché - vyber si, jestli chceš otázku z tématu SPORT, LITERATURA, FILMY nebo HUDBA, odpověz a máš to v kapse! (A nezapomeň, že když si vybereš otázku těžší, máš 2 body, když lehčí, bod jen jeden).

4. kategorie - ODVÁŽNÝ ÚKOL

Tahle speciální kategorie je pro všechny odvážlivce jako stvořená - navíc za správné splnění dostaneš body rovnou tři! Je to tedy takový žolík - úkol máme jenom jeden, takže jak se říká - kdo dřív přijde, ten dřív mele :-)