Dobrodružná výprava do starověkého Říma s Jukeboxem Barvínku

Prázdninové dobrodružství v Římě s Jukeboxem Barvínku

Pořad v souvislostech


Jukebox Barvínku
Budeme vysílat

S Aničkou a Jendou na skok v Zambii
S Aničkou a Jendou na skok v Zambii
Jukebox Barvínku
Vysílali jsme


Jak se otevírají studánky?

Jak se otevírají studánky?

Doktorský Barvínek
Audioarchiv

I když jsou prázdniny v plném proudu, tak Barvínek přesto nezahálí! I poslední červencový týden se s ním můžete naladit na hudební notu. V úterý 27. července na vás v 16 hodin čeká Jukebox Barvínku!

A to by nebyly prázdniny, kdybychom se v nich nevydali na nějaké dobrodružství. Pokud máte pocit, že jste ještě to pravé nezažili, nezoufejte, s knížkou Přízrak z Kolosea, kterou nám do soutěže věnovalo nakladatelství Paulínky se za ním můžete vydat až do starověkého Říma! O napínavý příběh se postarala známá francouzská autorka Sophie de Mullenheimová, se kterou se přenesete do doby, kdy se kvůli pronásledování museli křesťané skrývat v katakombách. A možná právě v nich parta tří kamarádů narazí na přízrak... Více se dozvíte, pokud se společně s nimi do podzemních chodeb antického Říma vypravíte. 

A jak? Jednoduše

Stačí v úterý poslouchat Jukebox Barvínku, zavolat na telefonní číslo 543 217 242odpovědět na otázku z hudebního světa a jste ve slosování o tuto napínavou knížku! K tomu všemu vám ještě zahrajeme písničku dle vašeho výběru, kterou můžete věnovat třeba babičce, dědovi nebo kamarádům.

Verča_Štěpánka_kniha_Proglas_2021

Na vaše telefonáty se bude od mikrofonu těšit Štěpánka a Verča