Zažeň nudu s Barvínkem

Zažeň nudu s Barvínkem
19. března 2020 Barvínek Autor: Anežka Wiewiorková

Kluci a holky, jak se vám daří? Školy jsou zavřené a do dlouhých dopolední se vám možná začala vkrádat nuda. Co vám budeme povídat, taky na nás občas odněkud vykoukne. Proto by nás zajímalo, jak jste s ní u vás doma zatočili.

Budeme rádi, když se s námi o své tipy podělíte: šijete společně s rodiči roušky? Něco pěkného jste nakreslili? Něco nového vymysleli? Něco parádního zažili? Pošlete nám fotku na barvinek@proglas.cz. Nejzajímavější nápady rádi odměníme :-)

A máme pro vás taky jednu radu: když se kolem plíží nuda, zapněte si Barvínek! Třeba ten, ve kterém Pokáč vysvětluje, jak je to s ním a ukulele. Nebo si poslechněte o cirkusu, kde trénují mladí cirkusáci a pobíhá bláznivý klaun Míťa. Pokud máte rádi deskovky a hledáte tip na nějakou novou, zavítejte s námi na Planetu her! Nemáte zrovna poblíž les, ale rádi byste se tam vypravili? Projděte se s mladou myslivkyní Claudií Špičkovou. Fandíte hokeji? Potom by vám nemělo uniknout setkání se sportovcem Matoušem Venkrbcem.

matous_venkrbec_kostel

Jste zrovna nemocní? Pomůže vám zdravotní klaun. Hledáte něco duchovního? Zkuste společně s námi zjistit, jak se žije v klášteře. A pokud chcete slyšet to nejlepší z loňského roku, přeřeky a zákulisní hledání zákeřného telefonu, pusťte si náš silvestrovský speciál :-)

Na slyšenou v Barvínku se těší Áňa a Bětka

klaun_david_my